images/stories/logosait_new.jpg

 

Перед кожною операцією писав прощальні слова: 3 млн грн збирають на протез для героїчного військового з Тернополя (фото)

Перед кожною операцією писав прощальні слова: 3 млн грн збирають на протез для героїчного військового з Тернополя (фото)
Дружина військового з Тернополя Артема Комісарчука - Тетяна Комісарчук відкрила збір на протезування свого чоловіка, якому довелося ампутувати ногу.

Тернополянина Артема Комісарчука, колишнього військовослужбовця розформованої героїчної 51-ої окремої механізованої бригади, на рахунку якої звільнення понад двадцять міст Донбасу, Україна пам’ятає ще з 2014-2015 років.

Його, та тоді ще майора, а тепер підполковника Сергія Фураєва вся Україна зустрічала з полону, у який вони потрапили 24 серпня 2014 року під Іловайськом. Понад рік їх утримували у катівнях Донецької СБУ, а у вересні наступного року обміняли на бойовиків.

Син військовослужбовця, Артем пішов на війну добровольцем. Заради захисту України приїхав з-за кордону, де перебував на роботі. Не міг залишатися осторонь, коли на його країну напали. Разом із побратимами брав участь у запеклих боях за визволення міст Луганщини та Донеччини. Прізвище Артема понад 20 разів викреслювали з обмінних списків, кілька десятків разів його виводили на розстріл, били, піддавали тортурам, але це не зламало його дух.

Після полону Артем довго звикав до мирного життя та займався відновленням втраченого у полоні здоров’я. Згодом познайомився із майбутньою дружиною Тетяною, одружився. У шлюбі народилася донечка Януся. Щастю молодого подружжя не було меж. Та попри приємні сімейні клопоти, Артем не забував, що війна не закінчилася. І зібраний рюкзак з усім необхідним спорядженням завжди був напоготові.

"24 лютого 2022 року країна здригнулася від вибухів. Я прокинувся о 5.45 год, й збирався їхати на роботу. На той час працював торговим агентом в одній європейській компанії. Та коли зайшов у соцмережі й побачив, що вся стрічка майорить новинами про початок повномасштабної війни, тихо розбудив дружину, обережно, підбираючи слова, попросив збирати речі, а сам поїхав на заправку, оскільки розумів, що почнеться паливний колапс. Після того, як відвіз їх з донечкою у село, подзвонив на роботу та повідомив, що йду у військкомат. Разом зі мною вирушив і мій директор, з яким згодом потрапили до одного підрозділу. Мене розподілили у 105-ту бригаду ТРО спочатку на посаду стрільця. Попри досвід, набутий у бойових діях 2014 року, довелося знову проходити вишкіл",відзначив Артем.

Вже під час повномасштабного вторгнення, під час виконання бойового наказу отримав важке поранення ноги, через яке медикам довелося ампутувати кінцівку.

Героя не зламали ані перебування в полоні, ані втрата ноги.

Але, аби бути сильним духом і опорою для п’ятирічної доньки чоловікові потрібна наша із вами підтримка.

"Довге лікування, яке мало б врятувати ногу,закінчилося ампутацією ноги, разом з кульшовим суглобом і частиною тазових кісток. В Артема одразу після поранення була виявлена одна з найскладніших інфекцій, яка стійка до всіх ліків , багато курсів антибіотиків, більше 100 операцій під загальним наркозом і 30 під місцевим, дали лише змогу зменшити її прояв, але вона почала поширюватися вже на таз. Тому після консультації з лікарями зі Львова ми вирішили по рекомендації провести ампутацію, адже інфекція могла призвести до смерті, оскільки ширилася вже по організму. В Львові, після повернення, згідно рішення ВЛК Артема було звільнено з армії. Операція ампутації ноги пройшла дуже складно, стан критично важкий, 11 днів реанімації і життя в підвішеному стані , фрази лікарів «на жаль все тяжко, ми робимо все можливе, але він може померти» просто вибили мене з реальності. Але він повернувся , бо завжди мені це обіцяв, хоч і перед кожною важкою операцією писав мені прощальні слова", - відзначила дружина військового Тетяна Комісарчук.

Зараз захисник продовжу лікування, але з часом на нього чекає реабілітація і протезування, і враховуючи дуже високу і надскладну ампутацію,протез повинен бути поясний (кріпитися лише на поясі, адже куски немає) ну і досить функціональний і комфортний , і він дуже не дешевий.

"Це надскладне протезування, яке можливе за кордоном ,тай й черги на протезування дуже довгі , на жаль, тому ми відкриваємо збір для подальшої співпраці з фондом, який відправить мого чоловіка на протезування в США, коли він буде повністю готовий, де вже пропротезувалися багато хлопців з схожими тяжкими ампутаціями. Ціль приблизна, адже все залежить від результатів по закінченню лікування - 60-70 тисяч доларів тобто, 3 000 000 ГРИВЕНЬ. Я ніколи не збирала кошти для Артема за всі ці роки , оскільки цього не вимагала ситуація, але зараз буду просити Вас допомогти пошвидше повернути мого чоловіка до хоча б напівповноцінного життя, до сімʼї , адже він вже втратив 1 рік в полоні в 2014 році і тепер майже 2 роки в ізоляторі, безліч операцій і страшні пекельні болі. Буду вдячна за репост, за «дружні банки» і будь яку допомогу", - наголосила дружина військового.

Для бажаючих допомогти Артему реквізити нижче:

Банка в шапці профілю «Протезування Артема»

Карта банки :

5375 4112 1810 0068

Комісарчук Тетяна

Карта ПриватБанку :

5168745027643243

Комісарчук Артем

Конверт приват банку має переліміт тому в сторіс є «Конверт» Приват банку

Paypal:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

 

 

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер