«Верес» зіграв внічию з «Ворсклою»

У 4-му турі чемпіонату України «Верес» приймав «Ворсклу». Команди не змогли виявити сильнішого, обмінявшись голами. Зустріч завершилася внічию 1:1.

У першому таймі матчу, який проходив в Луцьку, команди не забили голів. Більш активною гра стала вже в другому таймі. Першими відзначилися гості. Відразу після перерви «Ворскла» заробила пенальті. Його успішно реалізував люксембурзький півзахисник Тілль на 48-ій хвилині.

Пропущений гол мотивував «Верес». Зовсім скоро, на 54-ій хвилині, господарі поцілили у ворота суперників. Півзахисник Роберт Гегедош з кутового на правому фланзі подав у центр штрафного, а звідти захисник «Вереса» Ігор Солдат прицільно пробив головою.

У попередньому матчі «Верес» поступився львівському «Руху» з рахунком 2:1. За результатами чотирьох турів рівненська команда набрала 2 очки. Наразі підопічні Юрія Вірта займають 12 місце в таблиці УПЛ.

Щодо «Ворскли», то в минулому турі команда розгромила «Львів» з рахунком 4:1. В цілому полтавці виглядають дуже непогано в нинішньому сезоні. На даний час колектив займає 4 позицію в таблиці УПЛ.

В наступному турі «Ворскла» 20 серпня на домашньому полі зустрічатиме харківський «Металіст-1925», а наступного дня «Верес» - закарпатський «Минай».

Ознайомитися з розкладом матчі УПЛ сезону 2021/22, а також з прогнозами експертів, вболівальники можуть на сайті.