Представниця Тернопільського «Інваспорту» Софія Яцькова – срібна призерка чемпіонату світу з пляжного волейболу

У місті Сулейов (Польща) з 9 до 14 серпня 2021 року тривав ІІІ-ій Чемпіонат світу з пляжного волейболу серед спортсменів з порушеннями слуху. В складі дефлімпійської збірної України виступала вихованка ТДЮСШІ «Інваспорт» Софія Яцькова. Наша землячка разом зі своєю партнеркою по команді Юлією Ярошевською стали віце-чемпіонками світу, посівши другі місця у турнірній таблиці змагань.

А загалом, як повідомляє Тернопільський Регіональний центр «Інваспорт», і чоловіча, і жіноча дефлімпійська збірні України здобули на  змаганнях у Польщі звання чемпіонів світу. Так, серед жінок перше місце вибороли ЗАТИЛКИНА/Юлія ЧЕРНЕНКО, серед чоловіків  - ПОЛТОРАЦЬКИЙ Олександр/ЦАПЛЕНКО Микола.

Тренер Софії Яцькової – тренер-викладач вищої категорії ТДЮСШІ «Інваспорт» Петро НІКОЛЮК, - інформує Тернопільський регіональний центр «Інваспорт».