images/stories/logosait_new.jpg

 

Український жіночий клуб ЗХО-Тесла зіграє у Кубку чемпіонів із футзалу: графік матчів

ЗХО-Тесла зіграє у Кубку чемпіонів
ЗХО-Тесла зіграє у Кубку чемпіонів / ЖФК ЗХО-Тесла

Жіночий футзальний український клуб "ЗХО-Тесла" прийме участь у Кубку європейських чемпіонів. Змагання відбудуться в іспанському Луго.

Джерело:

АФУ
view count53

Змагатимуться лише найкращі

З 2 – 5 грудня в іспанському Луго відбудеться Кубок європейських чемпіонів із футзалу. За трофей змагатимуться чемпіони шести європейських країн.

 

 

Честь України захищатиме жіночий харківський клуб ЗХО-Тесла. Нагадаємо, що саме харків'янки показали 100-відсотковий результат у сезоні Вищої ліги – 6 матчів, у яких здобули 6 перемог. Харківський клуб випередив найближчого конкурента, яким був київський IMS-НУХТ, на 6 балів.

Український клуб потрапив у групу В, де зіграє проти чемпіонів Португалії та Італії – Бенфіки та Пескари. У паралельній групі зіграють російська Норманочка, де виступають дві українки Анна Сидоренко та Юлія Титова, Осієк із Хорватії та іспанська Бурела.

Система нарахування балів за матчі! За регламентом змагань тріумфатори поєдинків традиційно отримають по три очки. Якщо команди розпишуть мирову, то буде призначена серія пенальті. Клуб, який здобуде у ній перемогу, отримає 2 бали, а переможена команда здобуде один пункт.

У фінал проб'ється лише по одній команді з двох груп. Саме переможці двох груп 5 грудня визначать володаря трофею.

Розклад матчів клубу ЗХО-Тесла

  • 2 грудня о 18:30. Бенфіка – ЗХО-Тесла
  • 3 грудня о 18:30. ЗХО-Тесла – Пескара
Вже з 19 – 21 листопада стартує новий сезон у Вищій лізі України серед жіночих команд. А з 17 – 19 грудня ЗХО-Тесла зіграє у фіналі Кубка України проти Будстар-НПУ. Відзначимо, що харківські футзалістки допомогли жіночій збірній Україні пробитись у "Фінал чотирьох" Євро-2022. У "синьо-жовтій" футболці виступали Софія Рубан, Ксенія Бурлаченко та Яна Дичко.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер