images/stories/logosait_new.jpg

 

США планують оголосити дипломатичний бойкот Олімпіади в Пекіні 2022 – The Washington Post

Джо Байден не поїде на Олімпіаду
Джо Байден не поїде на Олімпіаду / Getty Images

Керівництво США планує оголосити дипломатичний бойкот зимової Олімпіади, яка у 2022 році відбудеться в Пекіні. Таким чином жоден американський політик не відвідає цей турнір.

Джерело:

The Washington Post
view count231

Бойкот через геноцид

Рішення американського керівництва вдатися до дипломатичного бойкоту Олімпіади в Пекіні у 2022 році стане заходом у відповідь на порушення з боку китайського уряду прав людини. В першу чергу щодо дій КНР у Сіньцзяні, Тибеті та Гонконгу.

 

 

Варто відзначити, що США ще у січні 2021 року визнали переслідування уйгурів у Синцзяні геноцидом. Правда це було зроблено в останні дні перебування при владі Дональда Трампа. Після цього до влади прийшов Джо Байден. 15 листопада вони провели зустріч онлайн, яка тривала понад 3,5 години.

Важливо! Дипломатичний бойкот означає, що жоден з представників американського уряду, включаючи Президента США Джо Байдена, не поїде на Олімпіаду. Водночас дипломатичний бойкот – це спосіб США відреагувати на порушення прав людини в Китаї, не торкаючись при цьому американських спортсменів. Вони поїдуть на Олімпіаду-2022, як і планувалося.

За словами джерел видання, технічно рішення ще не доопрацьоване, але його вже представили Байдену. Він, як очікується, схвалить його до кінця листопада.

Олімпіада в Пекіні 2022

  • Олімпійські ігри 2022 року заплановані у Пекіні з 4 до 20 лютого 2022 року.
  • Китайська столиця стане першим містом у світі, яке прийме як літні, так і зимові Олімпійські ігри.

Автор:

Ігор Саджениця
Ігор Саджениця
Редактор розділу Спорт 24
Освіта – філософський факультет Львівського національного університету імені Івана Франка. У журналістиці з 2010 року, на 24 каналі – з 2016 року.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер