images/stories/logosait_new.jpg

 

Через рік в Україні можуть відбутися перші міжнародні старти з біатлону

Володимир Бринзак
Володимир Бринзак / Федерація біатлону України

Президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак розповів про розвиток біатлонної інфраструктури в Україні. Він зазначив, що скоро у Буковелі мають відбутися всесвітні змагання.

Джерело:

Stargorod Sport
view count155

"Ми намагаємося робити нові кроки вперед"

Бринзак зазначив, що наразі біатлонна інфраструктура в Україні стрімко розвивається.

 

 

"У нас розвивається біатлонна інфраструктура. Повністю реконструюється стрільбище у Тернополі. У Буковелі за рік відбудеться Всесвітня учнівська гімназіада, де буде біатлон та інші види спорту. Вперше в Україні такі змагання", – розповів Бринзак.

Також фахівець розповів, що Федерації біатлону України пропонують подати заявку на проведення чемпіонату світу з літнього біатлону у 2024 році.
Він запевнив, що в планах є роботи з реконструкції у Чернігові та Сумах.

Біатлон популярний, він розвивається. Ми намагаємося робити нові кроки вперед, щоб тішити вболівальників, наголосив,
– голова Федерації біатлону України.

За словами Бринзака, багато дітей по всій країні прагнуть займатися біатлоном. Він сподівається, що незабаром у Буковелі зможуть приймати міжнародні змагання.

Зверніть увагу! Вже 27 листопада розпочнеться новий біатлонний сезон. Перший етап Кубку світу стартує в швецькому Естерсунді.
  • Раніше головний тренер жіночої збірної Урош Велепец зазначав, що у Швеції виступлять – Олена Білосюк, Юлія Джима, Валентина Семеренко, Віта Семеренко, Анастасія Меркушина та Ірина Петренко.
  • Наставник чоловічої команди Юрай Санітра теж назвав склад команди, який відправиться в Естерсунд. За його словами, це Дмитро Підручний, Богдан Цимбал, Антон Дудченко, Денис Насико й Андрій Доценко.

Автор:

Дарина Жданович
Дарина Жданович
Редакторка відділу Спорт 24
Освіта – факультет журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка. Працюю на сайті 24 каналу з жовтня 2021 року.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер