Тернопільські легкоатлети здобули три медалі на чемпіонаті України у Луцьку

Три медалі завоювали тернопільські спортсмени на чемпіонаті України з легкої атлетики серед дорослих. Такі змагання після тривалої перерви, пов’язаної з російською агресією проти нашої країни, впродовж двох днів, 10-11 вересня, відбувались в Луцьку, - повідомляє Федерація легкої атлетики Тернопільської області. Насамперед треба сказати про «золото» і «срібло», яке, показавши високі результати, здобули наші бігунки на 3000 метрів з перешкодами. Так, серед жінок з результатом 9.57,84 сек перемогу і відповідно, золоту нагороду, отримала Наталія Стребкова (обласна ШВСМ, тренер Олександр Степанюк), а срібну медаль з результатом 10.23,83 виборола вихованка Бережанської ДЮСШ (тренери Володимир та Богдан Дуди), студентка ЗУНУ, майстер спорту Тетяна Когут. Також у цьому виді серед чоловіків Віктор Гнатів (обласна ШВСМ, тренер Богдан Дуда, ЗУНУ) з результатом 9.25,81 сек став п’ятим.

Додамо, що Наталя Стребкова - випускниця факультету фізичного виховання ТНПУ імені Володимира Гнатюка, майстер спорту України міжнародного класу, фіналістка Діамантової ліги, рекордсменка України з бігу на 3000 метрів з перешкодами, учасниця XXXII літніх Олімпійських Ігор в Токіо (2021), срібна призерка молодіжного Чемпіонату Європи (2017), фіналістка Чемпіонату Європи (2018), фіналістка Чемпіонату Європи в приміщенні (2021).

Ще одну медаль – цього разу вже бронзового гатунку приніс для скарбнички області Ігор Висоцький у метанні диску. Спортсмен став бронзовим призером, метнувши двокілограмовий снаряд на 42.08 м. Ігор представляє обласну ШВСМ (тренери Іван Панасюк, Микола Головацький), студент факультету фізичного виховання ТНПУ імені Володимира Гнатюка.