images/stories/logosait_new.jpg

 

Ельвіра ЕБЕРГ: «Вранці навіть думки не було про потрапляння на подіум»

Ельвіра ЕБЕРГ: «Вранці навіть думки не було про потрапляння на подіум»Getty Images/Global Images Ukraine. Ельвіра Еберг

Біатлоністка збірної Швеції Ельвіра Еберг прокоментувала третє місце в спринті на шостому етапі Кубка світу в італійському Антгольці.

«Результат дуже неочікуваний! Вранці навіть думки не було про потрапляння на подіум! Минулий тиждень був важким - я захворіла, тому мала пропустити старти в Рупольдингу. У мене було мало часу, щоб повністю вилікуватися та відновитися. Однак останні кілька днів я почувалася вже значно краще, тому вирішила стартувати сьогодні, і, судячи з результату, це було правильне рішення!

Крім перенесеної застуди, зі складнощів сьогодні також була моя важка акліматизація до висоти. З перших метрів я ризикувала - взяла високий темп проходження траси, але не знала, чи зможу втримати його на останньому колі. На щастя, сьогодні все пройшло непогано, я задоволена своїм виступом. Подивимось, якими будуть подальші старти в Антгольці.

Дуже задоволена своєю стрільбою лежачи! Я не робила промахів з етапу в Хохфільцені - це неймовірний показник! Минулого року у мене були складнощі зі стрільбою, тому в міжсезоння ми посилено працювали над цим компонентом та намагалися покращити мої показники. Рада, що протягом поточного сезону мені вдалося суттєво покращити процент влучних пострілів. Завдяки цьому я демонструю таку стабільність результатів», - сказала Еберг.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер