images/stories/logosait_new.jpg

 

Українська біатлоністка Олександра Меркушина - переможниця спринтерської гонки XVI зимового Європейського юнацького олімпійського фестивалю в Форні-Аволтрі!

Українська біатлоністка Олександра Меркушина - переможниця спринтерської гонки XVI зимового Європейського юнацького олімпійського фестивалю в Форні-Аволтрі!

Перше золото XVI зимового Європейського юнацького олімпійського фестивалю принесла Україні  спринтерська гонка дівчат у біатлоні на стадіоні в Форні-Аволтрі! Автором цієї перемоги стала Олександра Меркушина, яка, як повідомляє Федерація біатлону України, провела майже ідеальну гонку: потужний хід по дистанції, друга серед усіх учасниць швидкострільність. Мінімальна помилка під час стійки призвела до необхідності подолати коло штрафу, але ці зайві 150 метрів не стали зіпсували загальне враження від виступу Меркушиної у цій гонці!

Як стверджують фахівці Федерації, виступ усіх українок вийшов дуже якісним. Тернополянка Тетяна Тарасюк та Валерія Шейгас закрили усі мішені, та ще й з третьою та шостою швидкострільністю відповідно! Так, для боротьби за медалі суттєво бракувало швидкості, але Тетяна свій 18-й результат та Валерія – 23-те місце можуть записати собі в актив.

Ось ще кілька слів із коментаря, опублікованого на сайті Федерації біатлону України: «Час Олександри Меркушиної виявився наче в іншій лізі, і всі суперниці відстали на відстань прірви. Срібна призерка з Франції Лола Бюжод програла українці 44 секунди, хоча відстрілялась при цьому без кола штрафу, на відміну від Саші. А боротьбу за ще одну нагороду на останньому колі вели чешка Ілона Плехацова та словенка Ела Север. Плехацова йшла по дистанції пізніше, знаючи графік суперниці, і, ймовірно саме це допомогло виграти на фініші непомітні 0,3 секунди!
Завтра у юних біатлоністів в Форні-Аволтрі буде час на перепочинок, а в четвер спортсмени вийдуть на дистанцію коротких індивідуальних гонок.
Спринт. Дівчата
1. Олександра Меркушина (0+1) 19:19,1
2. Лола Бюжод (0+0) 44,2
3. Ілона Плехацова (0+1) +47,3
...
18. Тетяна Тарасюк (0+0) +2:21,3
23. Валерія Шейгас (0+0) +2:34,5

Нагадаємо, що тернополянка Тетяна Тарасюк представляє обласну ШВСМ та КОЛОС (тренери Назарій Бурик та Людмила Сагайдак), вчиться у фаховому коледжі економіки, права та інформаційних технологій ЗУНУ (м. Тернопіль). А Олександра Меркушина - екс-тернополянка, яка зараз представляє Закарпатську область, також є студенткою фахового коледжу економіки, права та інформаційних технологій ЗУНУ (тренери Олег Меркушин, Ірина Меркушина).

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер