images/stories/logosait_new.jpg

 

Беленюк заявив про ймовірну змову МОК з кремлем та НОК рф

Беленюк заявив про ймовірну змову МОК з кремлем та НОК рфGetty Images/Global Images Ukraine. Жан Беленюк

Народний депутат України, олімпійський чемпіон Жан Беленюк висловився щодо ролі міжнародних спортивних організацій у питанні допуску спортсменів з рф та рб до міжнародних стартів.

«Зараз усі міжнародні федерації і, зокрема, наша, спортивної боротьби, дотримуються рекомендацій Міжнародного олімпійського комітету. Незважаючи на те, які сфери впливу є у цій федерації, ми розуміємо, що росіяни в ній теж дуже впливові та дуже сильні – з можливістю впливати та корумпувати певних представників. Поки що цього року їх не допускали. Що буде, якщо буде переглянуто ці рекомендації, я не можу сказати. Але все ж таки думаю, що буде проведена робота і їх допустять. Міжнародна федерація спортивної боротьби прислухається до нових рекомендацій МОК...

Я бачив заяви деяких спортсменів із росії, не найвищого рівня. Можливо, вони не там знаходяться, що вони засуджують війну проти України. Але ми не бачимо жодних заяв від інших щодо війни. Не знаю такого прикладу. Тобто це вже вияв того, як вони ставляться. Звичайно, після простою в один рік вони підпишуться під тим, що їм скажуть. Думаю, що буде погоджено з НОК росії та вищим керівництвом кремля, яке формулювання стоятиме, щоб воно не сильно «різало слух». Вони точно не засуджуватимуть дії путіна в нашій країні.

Тому публічний резонанс – це те, що нам необхідно, а також дипломатична робота у Міжнародному олімпійському комітеті. Тим більше, ми маємо представника, який туди входить. Я особисто не спілкувався із Сергієм Бубкою, це просто моє бачення», – впевнений Беленюк.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер