images/stories/logosait_new.jpg

 

Тернопіль відвідала Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Лариса Ґаладза

Цими днями з робочим візитом до Тернополя завітала Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Лариса Ґаладза.

В рамках візиту відбулася робоча зустріч за участі міського голови Сергія Надала, під час якої обговорили шляхи співпраці.

«Розповіли нашим гостям, як відбувається у місті робота в частині гуманітарного хабу, які соціальні проєкти в рамках війни ініціюються. Показали, як працює управління соціальної політики, гуманітарний штаб, де внутрішньо переміщені особи й тернополяни із соціально незахищених категорій можуть отримати допомогу», – зазначає Сергій Надал.

Також міський голова спільно з Надзвичайним і Повноважним Послом оглянули приміщення нового оздоровчо-реабілітаційного центру для військовослужбовців на вул. Чумацькій, 2 у Тернополі.

«Це новозбудоване приміщення площею понад 1100 кв м, де плануємо облаштувати сучасний повноцінний центр реабілітації для військовослужбовців. Зараз замовляємо проєктно-кошторисну документацію і займатимемось пошуком грантових коштів. Частину грошей на цей комплекс буде виділено з бюджету міста. До роботи закладу плануємо залучати і психологів, і фахівців з реабілітації, щоб тут працював повноцінний медичний центр», – додає Сергій Надал.

Пані Лариса Ґаладза подякувала за плідну зустріч і теплий прийом та побажала якомога швидшої перемоги.

«Ми бачимо як ціле суспільство, бізнес, партнери і громада міста докладають зусиль, щоб робити все можливе. Діти продають солодощі, щоб зібрати кошти на дрони для армії, місто допомагає людям, які були змушені виїхати. Ми надихаємось вами і дякуємо вам. Канада разом з Україною і ми розуміємо, що перший пріоритет є перемога. Тож підтримуємо вашу державу», – зазначає  Лариса Ґаладза.

 

 

 

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер