images/stories/logosait_new.jpg

 

Запрошуємо юних тернополян та гостей громади на святкування Міжнародного дня захисту дітей

1 червня у Міжнародний день захисту дітей , у парку Тараса Шевченка відбудуться цікаві святкові заходи. Початок о 13:00 год.

Для відвідувачів організатори підготували цікаві вікторини, різноманітні майстре-класи, спортивні активності, виставки тощо.

Цей захід не лише свято для самих дітей, а нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками та гідними громадянами своєї країни.

На учасників  впродовж дня очікують:

- дитяча концертна програма за участю дитячих танцювальних колективів;

- вікторина «Діти знають свої права»;

- арт -простір «Успішні діти – успішна країна»;

- майстер- клас від рятувальників ДСНС;

- банси та аквагрим;

- тренінг з першої – медичної допомоги;

- майстер клас по розпису пряників;

- малюнок на асфальті « KOL’OROVO»;

- «Арт-ЛАБІРИНТ», ігри;

- розмальовки «Мої права»;

- виставка дитячих малюнків «Барви моїх мрій» тощо.

Дійство організовується Тернопільською міською радою за координації управління сім’ї, молодіжної політики та захисту дітей спільно з КЗ «Тернопільський центр соціальних служб» Тернопільської міської ради,  сектором ювенальної превенції відділу превенції Патрульної поліції ТВП ГУНП України в Тернопільській області, Управлінням патрульної поліції в Тернопільській області, Тернопільським РУГУ ДСНС України в Тернопільській області, ГО «Центр Науки Тернополя», Тернопільським благодійний фондом «Карітас», Тернопільський місцевий центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, КЗ «Дитячо-юнацький пластовий центр» та Національна скаутська організація Пласт-станиця Тернопіль та іншими партнерами заходу.

До слова, у випадку сигналу оповіщення «Повітряна тривога» учасники заходу повинні перейти в найближче укриття. Знайти їх можна у мобільному додатку «е-Тернопіль» (доступний для завантаження на операційні системі  Android та iOS) та на сайті міської ради у розділі «Е-сервіси».

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер