images/stories/logosait_new.jpg

 

Вітання міського голови Сергія Надала з Днем журналіста

Шановні журналісти! Представники газет, телебачення, радіо та інтернет–видань

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня журналіста.

За всі півтора роки від початку повномасштабного рашистського вторгнення, ми по-іншому сприймаємо роботу журналістів. Наші медійники, подекуди ціною власного життя, розповідають нам правду про війну, про подвиги наших захисників. Багато з Вас зі зброєю в руках захищають нашу свободу.

Станом на початок червня 2023 року, загинули 63 журналісти, 14 - загинули безпосередньо виконуючи журналістський обов'язок, ще 9 – цивільні жертви. Ще 40 медійників загинули, перебуваючи у лавах ЗСУ чи правоохоронних підрозділах. Це страшні цифри. Найбільші цифри втрат серед журналістів з часів ІІ Світової війни.

На жаль, біда не минула й Тернопіль. Нещодавно минув рік, коли під час боїв із окупантами загинув наш тернопільський журналіст Віталій Дерех, який спалив не один московський танк.

Пригадую слова відомого українського журналіста, редактора журналу «Країна» Володимира Мукана, який загинув місяць назад у Бахмуті: «Державі-терористу, грабіжнику, маніяку ніколи не вийде захопити Україну. Як і не вийшло викорінити нас як націю за останні тисячі років».

Не вийде, бо на сторожі української нації стоять наші журналісти. Які борються з окупантами силою слова та зброї. Міцно тримають інформаційний фронт.

Тож віддамо шану нашим Героям-журналістам, які загинули за Україну. Загинули за правду! Загинули за наше Українське майбутнє!

Продовжуйте говорити правду, викривати неправду та вести людей у майбутнє.

Усіх вам благ, гараздів та Божого Благословення!

Україна Вами пишається!

 

Міський голова      Сергій Надал

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер