images/stories/logosait_new.jpg

 

Тернополянка втратила заощадження оформляючи грошову допомогу в інтернеті

Майже 3000 гривень втратила жителька Тернополя 1967 року народження. Правоохоронці проводять оперативно-розшукові заходи аби встановити осіб причетних до протиправного.

Жінка розповіла правоохоронцям деталі події: в мережі Інтернет вона знайшла оголошення про можливість оформлення в період війни грошової допомоги від міжнародної організації.  Перейшовши за посиланням вона ввела реквізити свого рахунку для зарахування коштів. Однак замість отримати, втратила свої заощадження.

Працівники поліції розповідають, що афера з оформленням так званої "грошової допомоги полягає в наступному: – переходячи за посиланням, яке пропонує отримати кошти, людина потрапляє на фішинговий сайт. Це двійник надійного легального сайту, розміщений за схожою електронною адресою – людина думає, що зайшла на сайт свого банку, а насправді – це сайт-двійник шахраїв, який візуально дуже схожий, адреса сайту відрізняється зазвичай всього на одну літеру. Якщо на такому фішинговому сайті людина вводить номер картки, мобільного телефону, паролі – шахраї можуть отримати доступ до її рахунків і зняти всі кошти.

Відомості про подію слідчі внесли в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до частини 1 статті 190 Кримінального кодексу України.

Поліцейські звертаються до мешканців області з проханням не довіряти розміщеній в інтернеті такого роду інформації. Оформлення грошової допомоги здійснюється виключно через офіційний додаток «ДІЯ».

Відділ комунікації поліції Тернопільської області

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер