images/stories/logosait_new.jpg

 

Вітання міського голови Тернополя Сергія Надала з Днем знань

Шановні освітяни, науковці, студенти і школярі! Дорогі батьки!

Я щиро вітаю вас з Днем знань!

Сьогодні, завдяки героїзму та мужності наших воїнів, знову відкриють свої двері школи та омріяні університети. Учні та студенти вирушать у неймовірно цікавий світ знань, до професійного становлення та саморозвитку.

Дякую за це нашим захисникам та захисницям.

У черговий раз вклоняюся всій освітянській спільноті Тернополя.

Від початку повномасштабного московського вторгнення, освітяни опинилися на передовій волонтерського фронту. Вчителі організували у школах міста плетіння маскувальних сіток, пошиття та виготовлення необхідних речей для ЗСУ. За кошти освітян придбано для фронту автомобілі, бронежилети, каски та інші засоби захисту військових. Ви приклад справжніх патріотів України.

У черговий раз повторююся. Наші тернопільські освітяни найкращі професіонали своєї справи. Це визнають і щороку підтверджують в Україні та світі. У час миру і в час війни.

Щиро вітаю з найбільшим святом у їх житті наших першокласників, які за ручку з батьками, бабусями і дідусями вперше ступають на поріг школи. У вашому житті починається нова, дуже важлива сторінка. Вас чекає захоплююча подорож у країну знань.

Також окремо вітаю учнів випускних класів. Цей рік для Вас буде особливим. Це вибір професії, перші кроки у самостійне життя.

Дякую всім, хто долучився до належної підготовки укриттів у навчальних закладах міста. Ми не маємо права ставити під загрозу життя та здоров’я наших дітей. Адже діти - це майбутнє України, наша гордість і віра у майбутнє. За їх майбутня Україна веде вітчизняну війну.

Миру всім нам після такої бажаної Перемоги!

З Днем знань!

Слава Україні!

 

Міський голова Тернополя                 Сергій Надал

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер