images/stories/logosait_new.jpg

 

Що ж насправді «шукали» детективи НАБУ в Тернополі у справі суддів

Що ж насправді «шукали» детективи НАБУ в Тернополі у справі суддів
У справі обшуків суддів господарського суду, чиновників Березовицької ОТГ та адвокатів ще досі немає інформації від НАБУ. Прокоментував ситуацію один із ніби учасників справи адвокат Ростислав Лукашов.

Нагадаємо, у четвер 26 жовтня 2023 року соціальними мережами та пабліками ширилась інформація про масові обшуки та затримання детективами НАБУ діючого та попереднього голови Господарського суду Тернопільської області, судді цього ж суду, його помічника , керівника Великоберезовицької ОТГ та відомого адвоката Ростислава Лукашова за фактом вимагання та отримання частини хабаря в розмірі 350 тисяч доларів США .

В цей же день прес-служба Господарського суду спростувала вказану інформацію і зазначила, що публікації про обшуки та затримання діючого та попереднього голови Господарського суду Тернопільської області не відповідає дійсності і вказаних слідчих дій детективи НАБУ не здійснювали.

Згодом свій коментар щоб не породжувати кривотолкування, фантазії та чутки, які не відповідають дійсності надала Великоберезовицька ОТГ , зокрема зазначила , що ця історія тягнеться ще з часу, коли один з теперішніх підприємців, який судиться з громадою, був бухгалтером колишнього колгоспу на початку 90 років .

Після розпаювання цього колгоспу, майнові сертифікати, як того вимагало законодавство, роздали людям, але майно в натурі не вивели. І тоді ця посадова особа колишнього колгоспу, яка створила уже своє підприємство, вирішила цим скористатися, назвавши себе правонаступником колгоспу та самовільно захопивши земельні ділянки під господарськими дворами.

З того часу і тягнеться боротьба між цим горе-підприємцем і владою на місці, яка не дає йому вкрасти ні приміщення, ні землю під ними. Документів про правонаступництво – немає. Значний час цей конфлікт перебуває у судах, але без документів підприємець не може нічого довести, оскільки раніше селищна рада, а тепер громада – постійно тримають питання на контролі та надають факти, які не дозволяють вкрасти майно в людей та землю в громади та  звернув увагу довіряти лише офіційній інформації та дотримуватися інформаційної гігієни

На офіційному сайті НАБУ та їх сторінках у соцмережах будь-якої офіційної інформації щодо проведення слідчих дій на Тернопільщині не опубліковано.

За коментарем «Тернополяни» звернулися і до адвоката Ростислава Лукашова, який в ході розмови спростував інформацію про те що його затримували на вимаганні чи отриманні хабаря в розмірі 350 тисяч доларів США та по будь-яких інших фактах та зазначив, що жодних коштів суддям, їх помічникам та представникам ОТГ не передавались і працівниками НАБУ будь-яких коштів, іншого майна чи документів у нього не вилучалось та жодних свідчень працівники НАБУ у нього не відбирали та підозри не оголошувалось. Також адвокат подякував відомим активістам та журналістам про таку увагу до нього та за безкоштовну «рекламу» та наполегливо просив в подальшому в інформаційному просторі надавати перевірену та достовірну інформацію та дотримуватися журналістської етики.

Із власних джерел у правоохоронних органах ми дізнались, що дійсно мали місце проведення слідчих дій детективами НАБУ в Тернополі по кримінальному провадженні щодо можливих корупційних дій що мали місце у квітні 2023 року. Однак виникає запитання чому лише через півроку після цих подій НАБУ вирішило навідатися у Тернопіль і з якою метою були зроблені обшуки в ході яких наскільки нас проінформували жодних коштів, які б були хабарем в розмірі 350 тисяч доларів США не було виявлено та не вилучено, підозр особам не оголошено і також було б цікаво дізнатися хто є заявником у даному кримінальному проваджені.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер