images/stories/logosait_new.jpg

 

Муніципальною інспекцією вживаються заходи щодо несанкціонованої торгівлі у центральній частині міста

У Тернополі працівники управління муніципальної інспекції вживають заходів з припинення несанкціонованої торгівлі на вулицях міста та притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

Наразі щоденні патрулювання інспектори здійснюють на вул. В’ячеслава Чорновола, під час яких із правопорушниками проводяться профілактичні бесіди щодо переміщення їх на офіційні ринки м.Тернополя. У разі не розуміння на громадян оформлюються адміністративні протоколи за ст. 152 КУпАП за  розташування на тротуарах  торгової експозиції або іншого торгового обладнання.

Відповідно до чинного законодавства за вказані порушення передбачено накладення штрафів на громадян від 340 до 1360 грн.

До слова, від початку року інспекторами управління за аналогічні порушення оформлено 102 адміністративних протоколи, які надіслано до уповноважених органів на розгляд та накладення адміністративних стягнень у вигляді штрафів.

Управління муніципальної інспекції звертається до мешканців міста, не купляйте продукти харчування з землі, не заохочуйте правопорушників, допоможіть стати Тернополю Європейським містом.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер