images/stories/logosait_new.jpg

 

Сергій Надал взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України

20 листопада у Тернополі відбулося засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України з питань медичної реабілітації, освіти та економіки, перебігу опалювального сезону, а також цифрової трансформації і розвитку ЦНАПів у регіоні.

Участь у заході взяли представники уряду, керівники силових та правоохоронних структур, керівники структурних підрозділів обласної військової адміністрації, голови територіальних громад та представники органів місцевого самоврядування.

«Війна кардинально змінила нашу реальність і призвела до зупинки багатьох процесів. Проте, наша мета незмінна – зміцнити державу, стимулювавши малий та середній бізнес, залучивши інвесторів та міжнародних партнерів, розвиваючи нашу економіку, аби наша армія міцнішала, – зазначає міський голова Сергій Надал. – Ці питання обговорили на засіданні Конгресу місцевих та регіональних рад при Президентові України. Обговорили усі напрямки діяльності міста, зокрема, розглянули питання соціального захисту родин загиблих воїнів та ветеранів, реабілітацію захисників, залучення інвестицій, покращення умов для розвитку малого та середнього бізнесу. Результативне функціонування держави під час війни залежить від дієвої роботи усіх громад разом, тому дуже важливо швидко вирішувати усі поставлені завдання».

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер