images/stories/logosait_new.jpg

 

Для військовослужбовців та поліцейських Тернополя передали запчастини й обладнання ще на понад півмільйона гривень

22 листопада на черговому засіданні виконавчого комітету прийнято рішення про безоплатну передачу на баланс двом військовим частинам та Департаменту патрульної поліції Тернополя товарно-матеріальних цінностей.

Тернопільська міська рада закупила та передасть товаро-матеріальні цінності на загальну суму 565 560,71 грн. Відповідне обладнання придбано на звернення командирів військових частин. Зокрема, буде передано:

  • машинки конденсаторні багатоцільові MNL-OS-S700-2H – 10 шт. на
    загальну вартість 92 980,00 грн;
  • фільтри та кабелі на суму 52 664,04 грн;
  • п’ять зенітно-пошукових прожекторів Spaceray 4000, оливу, антифриз, фільтри масляні – вартістю 419 916,67 грн.

До слова, в рамках виконання Програми обороноздатності щотижня на баланс військових частин, що створені на базі Тернопільської громади, передаються квадрокоптери, тепловізори, генератори, запчастини, комп’ютерна техніка та інші необхідні речі, про потребу в яких звертаються командири частин.

Загалом з початку року з міського бюджету на Програму забезпечення обороноздатності військових формувань Тернопільського гарнізону та військового призову ТМТГ виділили понад 150 млн грн.

Нагадаємо, у Тернополі діє Реєстр переданої допомоги від Тернопільської міської ради Збройним силам України, ознайомитись з яким можна у розділі «Е-сервіси».

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер