images/stories/logosait_new.jpg

 

14 грудня у Тернополі відбудеться показ музично-театралізованої вистави «Різдвяна кантата»

14 грудня у Тернопільському національному педагогічному університету ім. Володимира Гнатюка відбудеться показ музично-театралізованої вистави «Різдвяна кантата», яка проводиться Благодійною організацією «Благодійний фонд «Мрія» у співпраці з Громадською організацією «Всеукраїнське молодіжне спілкування» за участю волонтерів та студентів України.

Початок заходу о 18:00 год.

«Різдвяна кантата» - музично-театралізована вистава, яка відображає справжній зміст народження Ісуса Христа. Такий благодійний тур, попри складні умови в країні, проводять третій рік поспіль. Вистава сприяє переосмисленню сімейних цінностей, зміцненню родинних стосунків,  а також зниженню психологічної та емоційної напруги у людей, що переживають негативні наслідки тривалого стресу від російської агресії.

Оскільки тур є благодійним, тому вхід на концерт вільний відповідно переглянути виставу можуть сім'ї із числа внутрішньо переміщених осіб, учасників бойових дій, багатодітні родини та люди, які опинилися у скрутному життєвому становищі, а також діти-сироти та діти військових.

Усіх, хто бажає долучитися до перегляду вистави необхідно зареєструватися за вказаним QR-кодом, який можна знайти на афіші.

На заході буде проводитися благодійний збір коштів, які передадуть 3-й окремій штурмовій бригаді ЗСУ.

Триватиме всеукраїнський благодійний тур містами України по 7 січня 2024 року.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер