images/stories/logosait_new.jpg

 

Андрій МЕЛЬНИЧУК: «З новим спонсором Буковини хочемо вийти на новий рівень

Андрій МЕЛЬНИЧУК: «З новим спонсором Буковини хочемо вийти на новий рівень»ФК Буковина. Андрій Мельничук

В Чернівцях відбулася прес-конференція за участю керівництва ФК «Буковина» та нового титульного спонсора команди-компанії «Демарт» – відомої своїми соціальними та спортивними проектами з дніпровським СК «Прометей».

Взяв в цій зустрічі участь й головний тренер першолігової «Буковини» Андрій Mельничук. Ексклюзивно для Sport.ua він поділився своїми враженнями від цього заходу:

– Мене найбільше потішило те, що за підтримки «Демарта» в Чернівцях, нарешті, візьмуться за вибудову футбольної піраміди, починаючи від створення Академії й закінчуючи командою майстрів. Важливо,що в центрі уваги буде й вдосконалення футбольної інфраструктури. Йдеться про відповідність вимогам сьогодення стадіону «Буковина», зведення заміської бази, нових футбольних полів. Якщо ці питання вирішуватимуться в комплексі, то можна розраховувати, що «Буковина» знову буде на видноті на всеукраїнській арені.

А серйозність намірів наших нових інвесторів підтверджує те, що «Буковина» вже підсилилася групою кваліфікованих футболістів, зміцнила тренерський штаб, профінансовано два етапи підготовки на Закарпатті, де матимемо змогу тренуватися в належних умовах. Зараз для нас головне виправдати сподівання.

Поки що «Буковина» посідає друге місце в групі «Вибування» Першої ліги, набравши 21 очко.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер