images/stories/logosait_new.jpg

 

На Тернопільщині найвища врожайність кукурудзи серед усіх областей

На Тернопільщині найвища врожайність кукурудзи серед усіх областей
В Україні продовжують збирати кукурудзу.

Наразі лідером за врожайністю є Тернопільщина. Про це повідомили у Комітеті аграрної та земельної політики Верховної Ради.

За даними відомства, станом на 25 січня аграрії обмолотили 3,65 млн га кукурудзи, що становить 90% до прогнозу, а врожай склав 28,48 млн тонн.

Фермери 13 областей – Вінницької, Донецької, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Миколаївської, Одеської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької – вже завершили жнива зернової.

"Майже всю кукурудзу обмолочено на Волині (98%), Черкащині (98%), Львівщині (97%), Житомирщині (96%) та Полтавщині (92%). Водночас у прифронтових регіонах ще досить значні площі кукурудзи не обмолочено", – зазначили у комітеті.

Середня врожайність кукурудзи по Україні становить 7,79 т/га. Найвищу врожайність фіксують на Тернопільщині – 10,6 т/га, Хмельниччині – 10,4 т/га, Львівщині – 10,1 т/га. Водночас на Херсонщині та Запоріжжі врожайність кукурудзи нижче 3 т/га.

Регіони-лідери за врожаєм кукурудзи: Полтавщина – 3,8 млн тонн, Черкащина – 3,07 млн тонн, Чернігівщина – 2,83 млн тонн, Вінниччина – 2,69 млн тонн, Київщина - 2,24 млн тонн.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер