images/stories/logosait_new.jpg

 

Синоптики прогнозують у наступні два дні дощі та похолодання

У п’ятницю 11 жовтня дощі накриють західні області України, а в суботу значні опади прогнозуються майже на всій території країни. Очікується зниження температури та посилення вітру.

Джерело: "Інтерфакс-Україна" з посиланням на Укргідрометцентр

Деталі: У пʼятиницю у західних регіонах України, а також у Житомирській та Вінницькій областях очікуються дощі. На решті території – без опадів.

Вітер змінний: південно-східний, з переходом у західних областях на північно-західний, швидкість 5-10 м/с.

Температура вночі становитиме 9-14°, на узбережжі до 17°, у східних областях 5-10°. Вдень – 18-23°, на півдні до 26°, у західних областях 13-18°.

У Києві опадів не прогнозується, вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура вночі – 12-14°, вдень близько 20°.

За даними Центральної геофізичної обсерваторії ім. Бориса Срезневського, в Києві 11 жовтня найвища температура вдень була 24,9° у 1935 р., найнижча вночі -5,8° у 1898 р.

У суботу в Україні, крім західних і східних областей, значні дощі, у південних областях місцями грози.

Температура вночі 9-14°, на півдні країни до 17°, у західних областях 2-7° тепла. На Волині, на Рівненщині та на Львівщині на поверхні ґрунту заморозки 0-3°. Вдень у західних, більшості північних та Вінницькій областях 9-14° тепла, на решті території 13-18°, на сході та південному сході країни 18-23°.

Вітер північно-західний, на півдні та сході південно-східний, 7-12 м/с.

У Києві в суботу прогнозується значний дощ. Вітер північно-західний, 7-12 м/с. Температура вночі та вдень 12-14°.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер