images/stories/logosait_new.jpg

 

Свято-Михайлівський собор у Черкасах перейшов до ПЦУ: прихильники УПЦ МП влаштували бійку

Після оголошення про перехід Свято-Михайлівського собору в Черкасах до ПЦУ, біля храму виникли сутички за участю прихильників УПЦ МП, які використали сльозогінний газ та пошкодили майно церкви. Наразі біля храму працює слідчо-оперативна група.

Джерело: військовий капелан Володимир Педькополіція Черкащини"Центр Черкаських медіа""Дзеркало тижня", міський голова Черкас Анатолій БондаренкоНаціональна поліція України

Деталі: Вранці 17 жовтня військовий капелан Володимир Педько повідомив, що Свято-Михайлівський собор у Черкасах перейшов до Православної церкви України. Він запросив містян, незалежно від конфесії, взяти участь у спільній молитві.

За словами священника, храм став гарнізонним. На його території планується створення осередку національно-патріотичного виховання, недільної школи та центру підготовки капеланів.

Пряма мова капелана: "Усіх парафіян, які були та залишаються в Українській православній церкві московського патріархату, запрошуємо до молитви в гарнізонному храмі українською мовою".

Деталі: За даними місцевих видань, у відповідь на ці події до воріт храму прийшли прихильники церкви Московського патріархату. Вони використали сльозогінний газ, щоб потрапити на територію храму, після чого почалася бійка.

Видання "Дзеркало тижня" зазначає, що прихильники УПЦ МП на чолі з митрополитом Феодосієм, якому пред’явлено чотири підозри від правоохоронців за умисні дії, спрямовані на розпалювання релігійної ворожнечі та ненависті, проламали ворота. Усередині храму вони нападали на людей, ламали лавки та кидалися відрами та іншими предметами.


Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер