images/stories/logosait_new.jpg

 

Тернопіль нагородять Почесною Таблицею Ради Європи

Тернопіль – єдине місто в Україні та одне з восьми у Європі, яке у 2015 році буде нагороджене Почесною Таблицею Ради Європи. Відповідне рішення було прийняте на засіданні Комітету з питань соціальної політики, охорони здоров’я та сталого розвитку Парламентської Асамблеї у Страсбурзі 21 квітня 2015 року.

Голова підкомітету з питань Призу Європи Аксель Е. Фішер повідомив, що ця нагорода – визнання зусиль Тернополя в пропагуванні ідеї Європейської єдності.

«Хочу від щирого серця привітати Ваше місто, зусилля якого були належно оцінені та є гідними цієї нагороди, а також всіх тих, хто причетний до її здобуття», - зазначив Аксель Е. Фішер.

Офіційне вручення нагороди членом Комітету з соціальних питань, охорони здоров’я і сталого розвитку, або Почесним членом Парламентської Асамблеї Ради Європи відбудеться на публічній церемонії на День міста, 28 серпня.

«Для Тернополя є великою честю отримати Почесну Таблицю Ради Європи. Це наша третя відзнака, яка є свідченням того, що Тернопільська міська рада рухається у вірному напрямку в популяризації ідей та цінностей Європейської спільноти», - зазначає міський голова Тернополя Сергій Надал.

Також до Дня міста у Тернополі Рада Європи хоче організувати перевізну виставку про Приз Європи, яка створена з нагоди 60-річчя заснування Призу Європи та наявна вісьмома мовами (англійською, французькою, німецькою, італійською, польською російською, іспанською та турецькою).

Нагадаємо, що Рада Європи може нагородити європейське місто лише чотирма нагородами – дипломом, прапором, почесною таблицею та призом Ради Європи. Тернопіль вже отримав у 2013 році диплом, а у 2014 – Почесний Прапор.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер