images/stories/logosait_new.jpg

 

Виставку політичного текстилю покажуть у Тернополі

Ukrainian dreams київського митця Івана Семесюка відкриють цієї п’ятниці, 9 жовтня, у тернопільській галереї “Бункермуз”. Початок заходу о 18:00.

У Тернопіль Іван Семесюк приїде не вперше, каже, тут сподобалося, тож, відгукнувся, коли запросили знову вже з виставкою, бо як художник тут ще не представлявся.

– Ідея та виконання об’єктів виставки датується 2012 роком. Це проект-передчуття струсів, що насувалися на країну і в котрих ми нині і живемо. Загальна ідея в тому, щоби поєднати в одному об’єкті старовинні селянські архетипи (ікона, рушник, світлиця) з новими світоглядними викликами, з новим вибором. Подушка символізує глибокий сон, в котрому нація знаходилася на ту мить, де кожен вкраїнець бачив свою сновиду. Рушник, ясне діло, символізує традицію, – каже Іван Семесюк. Крім того, митець представить свою книжку “Еволюція або смерть! Пригоди павіана Томаса”, видану у “Лютій Справі”.  Вона відбудеться 10 жовтня, в суботу.

Іван Семесюк: – Це будуть демократичні читання формату 18+ (через відповідну лексику в книжці) . Зазвичай такі читання проходять у стендап манері, тобто вільно, у форматі діалогу з публікою, якщо вона не перелякана. Видавництво “Люта Справа” також репрезентує альманах “Трикутник 92”, присвячений Мистецькому Барбакану* та його ролі в подіях на Майдані. *Іван Семесюк – один із активних учасників “Мистецького Барбакану”, що виник як майданчик для творчого і не лише супротиву під час Революції Гідності. Знаходився Барбакан навпроти метро Хрещатик. У його стінах проходили численні події культурно-мистецького штибу. Виставки, літературні читання, лекції. Також Барбакан був місцем для перепочинку творчих революціонерів, що поверталися з більш гарячих точок протистояння, та технічною базою для створення високоякісних “коктейлів Молотова”.
12083955_1276074715751916_1629146499_n

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер