images/stories/logosait.jpg

 

На Тернопільщині стартували „Перші кроки ”

19 жовтня на Тернопільщині розпочались змагання серед учнів 4-х класів „Перші кроки”. У Тернопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №10 зібрались команди-учасниці змагань. Це команда –господарка змагань – ЗОШ №10,ЗОШ №14,ЗОШ№17,ЗОШ №23, Тернопільська класична гімназія, Тернопільська спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня повного дня з поглибленим вивченням економіки,Тернопільська спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня повного дня з поглибленим вивченням іноземних мов.

Справжні спортивні пристрасті завирували у спортивному залі, адже команди сперечались між собою за вихід до фінальних змагань, які відбудуться 5 листопада цього року, а з масивів „Східний”, „Центр”, „Сонячний”, „Дружба” до фіналу потрапить тільки по дві команди, отже боротьба була дуже нелегкою.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
А тим часом „Перші кроки” набирають обертів. Четверокласники боротимуться за вихід до фіналу на масивах „Східний”, „Центр”, „Сонячний” та „Дружба” відповідно 20,21, та 22 жовтня цього року.

Організували змагання – Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” спільно з Управлінням освіти Тернопільської міської ради та Тернопільським обласним відділенням НОК України.

Успішних стартів вам, четверокласники!

Гикава Олена, т.52 03 53.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Банер