images/stories/logosait.jpg

 

Інформація щодо змін умов надання окремих видів соціальної допомоги

З 01 січня 2016 року припинено виплати допомоги на дітей одиноким матерям та допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, оскільки Верховною Радою України 24 грудня 2015 року прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 11.12.2015р. № 3628, яким передбачається змінити умови надання окремих видів соціальної допомоги.

Законом передбачається, що тимчасова державна допомога дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів надаватиметься з урахуванням матеріального стану сім’ї, в яких виховується дитина.

Допомога на дітей одиноким матерям – у розмірі, що дорівнює різниці між 100 відсотками прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців.

Для призначення допомоги на дітей одиноким матерям необхідно подати до управління соціальної політики такі документи:

  1. заяву про призначення допомоги;
  2. декларацію про доходи та майновий стан сім’ї, яка звертається за
  3. призначенням допомогою, що заповняється на підставі довідок про доходи за попередні шість місяців;
  4. довідку про склад сім’ї.

 

Звертаємо увагу, що для громадян, які звернуться у період з січня – березня 2016 року за призначенням зазначених видів допомоги за новими умовами, допомоги будуть призначатися і виплачуватися з 01 січня 2016 року. При зверненні після 31 березня 2016 року – з місяця звернення.

Про умови надання тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів буде повідомлено додатково.

Банер