images/stories/logosait_new.jpg

 

Мешканці тернопільської багатоповерхівки запрошують на різдвяні фестини

dovzh

Мешканці ОСББ “Довженка 6а” організовують різдвяні фестини, на які гостинно запрошують усіх тернополян. Про те, як готуються до унікального свята, розповіла голова ОСББ Олеся Чванкіна:

 – Дітки з нашого будинку готують різдвяну сценку. Найменшій учасниці вистави всього чотири рочки, а найстаршому учаснику- сімнадцять. Участь у виставі братимуть майже два десятки дітлахів. Не залишилися байдужими до цієї ідеї і дорослі – ми вирішити поставити гумористичну різдвяну виставу “Маланка”, у якій задіяно дванадцять дорослих жителів будинку на вул. Довженка, 6а. Що цікаво – з них дев’ять ролей чоловічих, і тільки три – жіночі. Усі моменти вистави, а також сцену та костюми продумали та виготовили мешканці будинку. Хочемо створити гостям святковий настрій. На вас чекає багаття, гарячий чай, домашні пампушки та спільна Коляда!, – розповідає Олеся Чванкіна.

До слова, це – чи не перший досвід у Тернополі, коли мешканці гуртуються для організації свята Маланки. Тож очікують, що й інші тернополяни підтримають цю ініціативу і долучаться до створення святкового новорічно-різдвяного настрою у нашому місті. Зауважимо також, що ОСББ “Довженка 6а” подало заявку на участь у міському конкурсі «Феєрія новорічного міста».

Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР

like.te.ua

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер