images/stories/logosait.jpg

 

Працевлаштування безробітних-основне завдання служби зайнятості

В результаті вжитих заходів активної політики зайнятості, за 2015 рік за сприянням міськрайонного центру зайнятості працевлаштовані 5300 незайнятих громадян (за 2014 рік – 4531 чол.).

За 2015 рік 696 осіб направлені на роботи тимчасового характеру для збору вторсировини у ТОВ «Град Світлий» і ТОВ «Вторма – Тернопіль» та 127 осіб направлені на громадські роботи, в тому числі у ТОВ «Теркомуналсервіс» для благоустрою території міста – 105 чол. та в Управління соціальної політики Тернопільської міської ради для робіт, пов’язаних з наданням населенню житлових субсидій – 20 осіб.

Минулого року 54 особи отримали одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності, в тому числі 28 жінок, 24 чол. з числа молоді віком до 35 років. Середній розмір виплаченої допомоги для організації підприємницької діяльності склав 15861,2 грн.

Закон України «Про зайнятість населення» передбачає стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць та працевлаштування на них за направленням центру зайнятості безробітних, які не спроможні на рівних конкурувати на ринку праці та потребують додаткових гарантій у сприянні працевлаштуванню шляхом виплати компенсації роботодавцю у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за відповідну особу. Протягом 2015 року по 93 підприємствах, які юридично зареєстровані у місті Тернополі та прийняли на роботу 150 безробітних Тернополя та Тернопільського району прийнято рішення про компенсацію роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску.

Банер