images/stories/logosait.jpg

 

Сергій Надал зустрівся із родичами загиблих воїнів АТО

Із 5 по 7 лютого у місті перебувають матері та дружини загиблих бійців АТО з усієї Тернопільщини. Для них у обласному центрі організована спеціальна програма, під час якої родичі бійців АТО можуть поспілкуватися із священиками, психологами, лікарями та юристами. Зустріч очільника Тернополя із цими родинами відбулася в Українському домі «Перемога».

«Ніхто сьогодні не замінить матерям та дружинам воїнів АТО їх втрати. Проте наше завдання зробити усе можливе, щоб покращити життя цих сімей в побутових умовах, допомогти їм пройти соціальну та медичну реабілітацію, - каже Сергій Надал. - Зустріч цих родин раніше відбувалася у різних районних центрах. Тепер три дні вони перебуватимуть у Тернополі, де для них запланована культурна програма та передбачена можливість спілкування із психологами та священикам, а також надання фахової відповіді юристів на важливі питання».

Нагадаємо, що у Тернополі для родин учасників АТО передбачено виділення земельних ділянок, надання грошової допомоги, безкоштовна медична допомога та зубопротезування, а також забезпечення харчування дітей учасників АТО у навчальних закладах.

Банер