images/stories/logosait_new.jpg

 

Про cвій шлях до успіху розповіла наполеглива власниця мережі магазинів

Успіх – одна з основних складових щасливого майбутнього. Для досягнення цієї мети потрібно визначити власні пріоритети: кар`єра, кохання, самовдосконалення, діти, багатство, знання, досвід та слава. Підкорюючи вершину  важко зробити вибір, особливо, коли є прагнення все поєднати. Своїм тернистим шляхом до успіху поділилась наполеглива власниця мережі магазинів у м. Збаражі Іванна Габрик.

 • Іванно, Вас давно знають у м. Збаражі, як відповідальну та успішну людину. Чому свою мрію Ви вирішили втілювати саме у цьому невеликому місті?
 • Свій бізнес я розпочала ще 18 років тому. На цей час Збараж був нерозвиненим містом, лише, з кількома продуктовими магазинами. Друг мого батька з Борислава запропонував реалізувати фарбу, яку йому видали на зарплату. Ми погодились і почали втілювати це в життя, починаючи з ринку. Але у мене була нагода відвідати Польщу і, коли я подивилась на розвиток торгівлі у цій країні, я загорілась ідеєю відкрити свій магазин у рідному містечку.

Власниця -Іванна Габрик

 • Ви маєте диплом юриста. Чи допомагає Вам це у бізнесі?
 • По спеціальності я працювала 10 років і у вихідні дні ми їздили на ринок, тому що зарплата була надто низька. Разом з моїм чоловіком ми відкрили власний маленький магазин, але після народження дитини я не повернулася в юридичну сферу, оскільки йому було важко працювати, і я була змушена продовжити допомагати чолокові у цьому. Проте, безперечно, досвід попередньої роботи мені зараз дуже допомагає, тому що бізнес  це закон честі та виживання.
 • Зазвичай, бізнесом займаються чоловіки, оскільки  це справа нелегка. Як Ви вважаєте, чи місце жінкам у цій сфері?
 • Я вважаю, що так, особливо, якщо  це сімейний бізнес. Завжди є двохстороння підтримка та допомога. Жінки проблеми вирішують з розважливістю, мудрістю, тому що перед прийняттям рішення обдумують його доцільність та не покликаються на емоції.

Продавець

 • У Вас була практика співпраці з громадськими організаціями? Можливо, це давало змогу розвитку Вашої справи?
 • Для розвитку мені це поштовху не давало, але я брала участь у багатьох проектах, особливо, коли розглядали питання про розвиток міста. Звичайно, ми надавали фінансову допомогу та підказували нові ідеї, організовували благодійні акції. Наприклад, я пропонувала відкрити корти, майданчики для дітей, щоб вони більше приділяли увагу спорту.

Грамоти

 • Потрібно саказати, що сьогодні Ви успішна людина. На Вашу думку,  це вже досягнута мета?
 • Звичайно, ні. У цій справі не потрібно ніколи зупинятися, тому що в бізнесі велика конкуренція. Потрібно втілювати нові задуми в життя, відкривати нові магазини, вводити в обіг нові товари, створювати робочі місця, тому завжди є над чим працювати.

товар 2

 • Які поради для досягнення успіху Ви могли б дати нашим читачам, зокрема, відкрийте власний секрет?
 • На мою думку, секрет успіху в тому, що потрібно жити за Божим законом і віддавати десятину. Якщо, Ви займаєтесь благодійністю, робите добрі справи, допомагаєте іншим, тоді все повернеться сторицею. Головне  вірити у свої сили, досягати поставленої мети, не здаватися відчаю та бути  розсудливою людиною  це моя формула успіху.

Олена Сабатюк

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер