images/stories/logosait.jpg

 

З початку року платники Тернопільщини сплатили понад півмільярда гривень ЄСВ

З початку 2016 року територіальними органами Головного управління ДФС у Тернопільській області забезпечено надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування в сумі 506,6 млн грн, що на 25,5 млн грн більше ніж очікувалось. Виконання бюджетного призначення становить 105,3%.

Як повідомив начальник Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігор Комендат, у квітні сплачено 137,9 млн гривень, що на 9,8 млн гривень більше за прогнозний показник.

Варто нагадати, що у 2016 році підприємці на загальній системі оподаткування сплачують ЄСВ з чистого доходу. Якщо таким платником не отримано дохід (прибуток) у звітному році або окремому місяці звітного року, він має право самостійно визначити базу нарахування, але не більше максимальної величини бази нарахування ЄСВ. Водночас сума ЄСВ, який сплачується, не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску за місяць, у якому отримано дохід (прибуток) або приймається рішення про сплату такого ЄСВ при відсутності оподаткованого доходу. Підприємці на єдиному податку сплачують ЄСВ у сумах, що визначаються такими платниками самостійно для себе, але не більше максимальної величини бази нарахування ЄСВ. При цьому сума ЄСВ не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску.

Відділ організації роботи

ГУ ДФС у Тернопільській області

Банер