images/stories/logosait_new.jpg

 

«Свято двору» відбулось у Тернополі

Ця неділя запам'яталась мешканцям вулиць Березова та Вільхової, адже тут, 22 травня, відбулось справжнє сімейно-спортивне та розважальне дійство - «Свято двору». Ініціаторами свята були працівники ОСББ «Березова 14», а допомогли в організації Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення.

«Такі заходи зближують мешканців, допомагають ближче познайомитись із сусідами, дають змогу відчути себе справжньою великою, дружньою родиною. Дуже приємно, що усі жителі долучились до організації заходу: творчими виступами та активною підтримкою», - зазначив Михайло Древняк - голова ОСББ «Березова 14».

Програма заходу була насиченою та цікавою. На урочистому відкритті були нагороджені працівники ОСББ «Березова 14», що не покладаючи рук забезпечують комфортні умови для проживання, та найактивніші мешканці.

Виступи обдарованих дітей були належно оцінені бурхливими оплесками публіки. Справжнім подарунком для маленьких глядачів та їх батьків стала розважальна програма естрадно - циркової групи «ПРОМІНЬ».

Усі бажаючі змогли вивчити запальні танцювальні рухи під час показових виступів та майстер-класу від спортивно-танцювального центру «Fitness house».

Порухатись та зарядитись спортивним духом діти змогли на веселих естафетах від Тернопільського міського центру фізичного здоров'я населення. Учасники отримали в подарунок зошити ліхтарики та солодку воду.

Для діток, які полюбляють малювати, організатори провели конкурс малюнку на асфальті “А у нашому дворі...” Юні художники отримали подарунки від ТМ “Ласунка”.

Ерудити змогли продемонструвати свої знання у вікторині “Файне місто”, за що були нагороджені подарунковими сертифікатами на знижку на відпочинок у розмірі 1000 грн. від туристичної агенція «Coraltravel».

А спрагу усім учасникам та гостям допомогла втамувати смачна вода від ТМ «Микулинецькі напої».

У сімейно-розважальній грі “Мій Зможе” найсміливіші пари поборолись за призи від партнерів: туристичної агенції «Coraltravel», ТМ «Ласунка» та абонементи від спортивно-танцювального центру «Fitness house».

«Гра на перший погляд виглядає легенькою, проте, коли в ній взяти участь, а я брав участь, все зовсім по іншому. За участь в конкурсі отримав презент від спонсорів. Участь принесла лише задоволення і бажання, щоб надалі відповідальні співвласники могли організувати у себе в дворі можливість дружньою великою родиною чудово провести свій час.» - зазначив гість свята, депутат Тернопільської міської ради та керівник громадської спілки «Рада голів ОСББ м. Тернополя», Сергій Лупак.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер