images/stories/logosait.jpg

 

Американка поділилася секретами успіху

У гендерному центрі Тернопільського міськрайонного центру зайнятості відбулося чергове засідання жіночого клубу «Гармонія» на тему: «Мотивація до працевлаштування». Участь у заході, окрім членкинь клубу, взяли представник ТМЖК «Відродження нації» Зоряна Барчук та громадянка США, волонтер «Корпусу Миру» Селіс Веллер.

”Пошук роботи, працевлаштування, кар'єрний ріст-це майже завжди важка праця та трудоємкий процес. Не все нам легко вдається. Інколи, від труднощів та перешкод опускаються руки, зникає бажання щось робити, творити, йти на наступну співбесіду та долати життєві перешкоди. Такі ситуації у нашому житті бувають.. Саме в такий момент доречним є додатковий поштовх, позитивний приклад, яскрава життєва історія, або ж навіть порада.- такими словами розпочала бесіду з учасницями засідання жіночого клубу ”Гармонія” фахівець Тернопільського міськрайонного центру зайнятості Інна Лісовська.- Нам завжди здається, що десь, в іншій країні, проблем не існує. Що комусь, тільки не мені, набагато легше в житті все вдається...”

«Ви, українці, – сказала Селіс, – надзвичайно розумні та працьовиті, гостинні, щирі, зі справжніми сімейними цінностями. Проте є ще багато проблем, над якими вам потрібно працювати, навчитися цінувати все те, що дає ваша рідна земля, бути чесними із собою та оточуючими. Ви мусите будувати нову державу, навчаючись на власних помилках, щоб не допустити їх у майбутньому».

Гармонія33

Волонтерка розповіла, що виросла на Алясці, навчалася в університетах Каліфорнії і Колорадо. Перш, аніж отримати роботу в «Корпусі Миру», заповнила аж 60 резюме, з яких лише на 2 отримала відповідь. У результаті – зараз вона тут, у Тернополі, займається улюбленою справою. Тож Селіс Веллер порекомендувала присутнім жінкам не складати рук при пошуку місця праці, ніколи не впадати у відчай, а впевнено і вперто йти до своєї мети.

«Не має значення, в якій країні ви проживаєте, скільки у вас дипломів. Це, по суті, другорядні речі! Єдине, що важливо – щоб ви були переконані: ваше працевлаштування і кар'єрне зростання залежать тільки від вас», – зазначила Зоряна Барчук.

Вона назвала простий і універсальний секрет професійного успіху: потрібно постійно працювати над собою, удосконалюватись та розвиватись.

«Нині, коли наша країна переживає економічні труднощі, – продовжила Зоряна, – чимало людей пакують валізи на виїзд за кордон, бо, мовляв, тут робити нічого. Та якщо полишити емоції й широко відкрити очі, можна побачити нові потреби ринку праці, нові можливості для створення успішного бізнесу, аналогів якому ще не було!»

Розповідь Селіс не залишила байдужою жодну з учасниць. Багато запитань від присутніх до іноземної гості звучало впродовж заходу. Почута інформація не лише зацікавила усіх присутніх, а й дала поштовх до роздумів.

Як зазначила Наталя, одна із учасниць засідання: це погляд на професійне життя під іншим кутом, використовуючи позитивний досвід та досягнення

інших людей з далекої країни. Тому, необхідно цінувати те, що ми маємо, брати позитивні приклади з інших та будувати своє майбутнє тут і зараз!
Відділ активної підтримки безробітних ТМРЦЗ

Банер