images/stories/logosait.jpg

 

Пізнавальна та захоплююча зустріч школярів з поліцейськими охорони

Пізнавальна та захоплююча зустріч школярів з поліцейськими охорони Працівники Управління поліції охорони в Тернопільській області, у переддень літніх канікул, провели інформаційну бесіду з учнями 2-го класу ЗОШ №17.

Провоохоронці неодноразово проводять зустрічі із вихованцями навчальних закладів. Ажде, як відомо, злочин краще попередити, ніж розкривати. Адже, у наш час окремі діти через батьківську байдужість опиняються в наркотенетах, полоні алкогольного дурману, стають залежними від тютюнопаління. Тому така профілактика є невід’ємною частиною діяльності педагогів та поліції.

Зустріч, котру днями організували поліцейські охорони у спеціалізованій школі I-III ступенів №17, була сприйнята дітками з ентузіазмом. Школярі з неприхованою цікавістю оглядали людину у формі та захоплено слухали розповідь про роботу правоохоронців. Зокрема, довідалися, як правильно поводитися на вулиці з незнайомими людьми, як уникати небажаних ситуацій тощо. Під час зустрічі діти задавали численні запитання, на котрі отримали відповіді. Особливе захоплення викликало наочне представлення засобів захисту та затримання (бронежилет, шолом, кийок гумовий ПР-73, наручники, навчальні зразки зброї).

Сподіваємося, учні зрозуміли, що поліція є каральним органом лише для тих, хто порушує закон, скоює злочин. А для чесних, законослухняних громадян правоохоронці- рятівники, завжди готові прийти на допомогу й захистити від злочинних проявів.

Банер