images/stories/logosait.jpg

 

Безробітні відвідали міні-ярмарки вакансій

У рамках реалізації соціальної програми «Добре бачу» Тернопільський міськрайонний центр зайнятості на замовлення громадської організації з Іва-но-Франківщини «Ваш зір» організував для безробітних тернополян міні-ярмарок вакансій.

Працівниця «Вашого зору» С. І. Гнідь представила вакансії сестри ме-дичної, офтальмолога, невропатолога та сімейного лікаря.

Присутні на заході дізналися про умови праці та її оплату. Учасників міні-ярмарку також було поінформовано, що фахівці, яких набирає громадсь-ка організація, залучатимуться до активної просвітницької, наукової та куль-турної діяльності, спрямованої на розв’язання проблем медичного обслуго-вування населення з питань офтальмології, до пропагування серед соціально незахищених верств населення правильного використання оптичних пристро-їв.

Ще один міні-ярмарок вакансій спеціалісти міськрайонного центру зайнятості провели на прохання Тернопільського навчально-виховного ком-плексу № 28, якому потрібні кухар, кухонний працівник та прибиральник службових приміщень.

Відвідувачам заходу розповіли про вимоги роботодавця до майбутніх працівників. За результатами міні-ярмарку вакансій двом безробітним було видано направлення на роботу до роботодавця.

Банер