images/stories/logosait_new.jpg

 

Як святкуватимуть День міста тернополяни?

День міста Тернопіль  є культовим святом, яке пропустити просто не можна. Традиційно святкування дня міста відбувається 28 серпня. За історичними даними, Тернопіль названо на честь його засновника, ім'я якого Ян Амор Тернавський, але існує й легенда про те, що  місто названо через те, що неподалік від нього було тернове поле.  Незважаючи на те, що Тернопіль зазнавав впливів як Росії, так і Польщі, саме він поєднує у собі західну та східну ментальність. 

Програма святкування дня Тернополя

Протягом дня міста відбуватимуться:

Фестиваль «Живи активно» присвячений відкриттю оновленого сучасного пляжу «Циганка» (острів Циганка).

Змагання з футболу «Кубок файного міста».

Оглядовий конкурс квіткових букетів "Стверджуючи українське" (парк Національного відродження).

Чемпіонат Світу з водно – моторного спорту.

Безпрограшна лотерея від Товариства Червоного Хреста (парк Національного відродження).

Як святкуватимуть День міста тернополяни?

Сергій Фалендиш – шоумен, 33р.

Фалендиш− Стараюся завжди святкувати день Міста, але цього року, враховуючи що святкування припадає на неділю − буду ведучим на дуже унікальному весіллі! Чому унікальне? Тому що наречений з Японії, наречена з України, а живуть в США.

Тому усім тернополянам та гостям бажаю гарно відпочити, та набратися на наснаги на осінь!Лілія Вавринів – директор ТЗОШ № 28, 43р.

Ваврин¦в− На день міста разом з педагогічним колективом братимемо участь у святі квітів. Створимо квіткову композицію − вдячність бійцям АТО. З рідними гулятиму  вулицями Тернополя і насолоджуватись позитивними емоціями. Також планую відвідати "Вуличний ринок". Надіюсь скуштувати там щось смачненьке та подивитися на нашу ініціативну та креативну молодь.


Назар Дзівульський – 26р.

Дз¦вульський− Я з користю проведу час вдома, не люблю масове скупчення людей!Наталія Ковальчук − власниця академії краси і навчальної студії Be Best, 29р.

КовальчукТак як це свято,  то зранку до церкви, а потім із сім'єю в місто і розважити донечку, зустрітись з друзями, відвідати заходи, які будуть відбуватись.


Синоруб Галина – доцент кафедри журналістики ТНПУ ім.. В, Гнатюка, 41р.

Синоруб− Дуже сподіваюся, що пощастить зустріти своїх дорогих гостей зі Львова з якими відвідаємо святкові заходи та згадаємо "молодість".

Владислав Сокальський – студент ТНЕУ, 18р.

Сокальський− У мене на день міста спочатку HOLI Fest, на якому я буду робити свій перший влог. На фестивалі отримуватиму задоволення, а пізніше гулятиму з друзями, поки молодий.

Тетяна Богушевська – приватний підприємець, 25р.

Богушевська− Будемо в Тернополі, плануємо брати участь у заходах, що відбуватимуться, зокрема, Вуличний Ринок.


Вілора Невінська − начальник відділу інформаційно-методичної роботи КО "Тернопільський міський центр фізичного здоров'я населення", 30 років.

Нев¦нська− Я День міста проведу на відкритті «Циганки». Інші роки святкувала також на різноманітних заходах у місті.
Олег Гевко – фотограф, 39р.

Гевко− Цього року їду в Київ по роботі, а інші роки святкував і вважаю, що потрібно святкувати. Я з друзями відпочивав біля озера, смажили шашлики та веселилися.


Марічка Юрчак – журналістка, художниця.

Юрчак− День міста у Тернополі − це і мої іменини, але вже третій рік підряд я не святкую їх у рідному місті, а цей час проводжу на Літній школі у Грузії.
Віктор Смоляк – фотограф, 24р.

Смоляк− Я взагалі родом з Шумська, після навчання в ТНПУ я не часто буваю в Тернополі і так складалось,  що я не потрапляв на День міста, а так хотілося.
Ірина Небесна – журналістка, 28р.

Небесна− Якщо чесно, то планую бути в той час не в Тернополі, бо не люблю масових гулянь та коли багато людей навколо, то День міста святкуватиму за його межами − десь поїду недалеко по області, щоб не сидіти в місті.Юлія Лебедь – керівник рекламного відділу першого глянцевого журналу Тернопільщини CITY LIFE, 31р.

Лебедь− У Тернополі я вже усе бачила та знаю як проходять подібні заходи. Кращий відпочинок для мене, щоб провести День міста – це поїхати з чоловіком та сином в інше місто, щоб побачити щось нове та прогулятися вулицями іншого міста. Потрібно завжди цікавитися чимось новим та вдосконалюватися.
Ірина Скоробогата − прес-секретар Тернопільської єпархії УПЦ Київського Патріархату.

СКоробагата− Для тих, хто може сказати, що любить своє місто, святкування його Дня народження варто розпочати з ознайомлення з історією Тернополя. Бо, знання подій, які відбувалися на цій землі, людей, які намагалися зробити місто кращим для його мешканців, повага до місцевих звичаїв та активна громадська позиція та відповідальність, яка виявляється у вчинках дорівнює любов до свого міста. Про останню складову, а саме відповідальність потрібно особливо задуматися не лише напередодні Дня міста Тернополя, а й Дня Незалежності України. Бо відповідальність – найперший крок до незалежності й свободи, як суспільства, так і окремої людини.

Автор: Шило Тетяна

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер