Українець Говоров посів два призових місця на етапі Маре Нострум

Андрій Говоров
У французькому Кані пройшов третій етап престижної серії з плавання.
Український плавець Андрій Говоров здобув дві медалі третього етапу плавальної серії Маре Нострум, який пройшов у французькому Кані.
Говоров здобув першість на дистанції 50 м батерфляєм за результату 23,05 сек. Другим фінішував фінн Рик Пойтаківі, програвши Андрію 0,67 сек. Трійку призерів замкнув угорець Ласло Ксен з відставанням у 0,70 сек.
На дистанції 50 м вільним стилем Говоров фінішував третім за результату 22,18 сек. Українець поступився лише однією сотою секунди приплилому другим австралійцю Камерону Мак-Евою. Швидше за всіх проплив дистанцію бразилець Бруно Фратус, випередивши австралійця на 0,25 сек., українця - на 0,26 сек.
Зазначимо, що тиждень тому в Барселоні на другому етапі Маре Нострум Андрій Говоров переміг у плаванні на дистанції 50 м батерфляєм за результату 23,17 сек.
За матеріалами: iSport.ua