images/stories/logosait_new.jpg

 

Он-лайн будинок юстиції - це повністю прозора автоматизована система

Проект Міністерства юстиції «Он-лайн будинок юстиції» вийшов на всеукраїнський рівень.

Послугами з повторного отримання документів у сфері реєстрації актів цивільного стану, а також реєстрації та ліквідації фізичної особи-підприємця можуть скористатися всі українці.

Цей проект увібрав у себе всі сервіси, які міністерство надає в електронному вигляді. Це той проект, який є прикладом для інших міністерств стосовно того, як розбудовувати електронне врядування та спрощувати життя кожного українця.

Окрім вищезгаданих сервісів, українці також можуть отримати інформацію з усіх реєстрів Мін’юсту, отримати повторні документи про державну реєстрацію актів цивільного стану: свідоцтва про народження, шлюб, розірвання шлюбу, смерть, зміну імені, а також відповідні витяги з Державного реєстру актів цивільного стану громадян, зареєструвати громадське об’єднання або засіб масової інформації, отримати дані про електронний цифровий підпис.

Також тут можна скористатися послугою «СМС-Маяк», яка передбачає можливість отримання інформації щодо будь-яких змін в реєстрах бізнесу й нерухомості щодо майна особи.

Ще одна новація – соціальний ліфт, де кожен український юрист може залишити свою анкету і вона буде автоматично вноситися в пропозиції із заповнення вільних вакансій в системі юстиції.

Соціальний ліфт – можливість дізнатись про наявні вакансії та знайти роботу в системі органів юстиції. Завдяки йому на роботу до органів юстиції громадяни можуть потрапити без зв’язків, а лише завдяки своїм вмінням і знанням. Для цього необхідно зайти на сайт он-лайн будинку юстиції та заповнити доволі просте резюме.

Наказом Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області від 22 травня 2017 року № 97/44 «Про затвердження Порядку стажування громадян з числа молоді в Головному територіальному управлінні юстиції у Тернопільській області», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Тернопільській області 29.05.2017 за № 38/849 затверджено Порядок проходження стажування громадян з числа молоді, які виявили бажання проходити стажування в Головному територіальному управлінні юстиції у Тернопільській області.

Послугою «соціальний ліфт» через он-лайн будинок юстиції скористалося 12 осіб, які подали заяви та з них 10 студентів юридичного факультету ТНЕУ проходять стажування в структурних підрозділах головного територіального управління юстиції.


Начальник Головного територіального

управління юстиції у Тернопільській області Едуард Кольцов

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер