Українець Главан зупинився за крок від медалі на чемпіонаті світу

Ігор Главан

Ігор Главан фінішував четвертим на дистанції 50 км.

Українець Ігор Главан залишився без медалі чемпіонату світу з легкої атлетики, хоч і був близький до неї.
У спортивній ходьбі на 50 км серед чоловіків Ігор Главан фінішував четвертим, програвши двом японцям - Хіроокі Араі і Каї Кобаясі - близько 20 секунд. Дистанцію він подолав за 3:41.11.
З початку дистанції Главан йшов у своєму темпі, відпустивши групу лідерів, а після 25 км прискорився і став відігравати відставання від медальних позицій. Після 40 кілометра Главан вийшов на четверте місце, але дістати двох японських ходоків не зумів.
Главан не зміг побити рекорд України в цьому виді, який він же встановив на чемпіонаті світу-2013 у Москві (3:40.39). Тоді він теж зайняв четверте місце.
Золото в Лондоні з перевагою у 8 хвилин і 5 секунд над найближчим переслідувачем завоював француз Йоханн Дініз, який витратив на подолання 50-ти кілометрів 3:33.12. Цей час - новий рекорд чемпіонатів світу.
Два інших українці фінішували в топ-30. Іван Банзерук зайняв 19-е місце (3:49:49), а Мар'ян Закальницький - 27-м (3:57:29).
Нагадаємо, в активі збірної України на чемпіонаті світу одна медаль - срібло у стрибках у висоту виграла Юлія Левченко.
За матеріалами: iSport.ua