images/stories/logosait.jpg

 

Опалювальний сезон у Тернополі розпочнеться раніше?

Найближчими днями в Тернополі передбачають суттєве похолодання. Відтак в місті опалювальний сезон можуть розпочати раніше. Поки що подають тепло лише до лікувальних закладів обласного центру.

У Тернополі готові розпочинати опалювальний період, – запевняють у КП «Тернопільміськтеплокомуненерго». Всі котельні й теплові мережі у робочому стані.

«Ми готуємося подавати тепло. Але рішення про початок опалювального періоду в місті приймають на виконкомі. Котельні вже запрацювали у медичних закладах. Зокрема, тепло подаємо в пологовому будинку лікарні №2, в обласній дитячій клінічній лікарні, а також в обласному спеціалізованому дитячому будинку «Малятко». А також упродовж доби тепло подаватиметься у лікарні №2 та в лікарні швидкої допомоги. Поступово розпочинатиметься опалювальний період і в інших комунальних закладах, зокрема в об’єктах соціальної інфраструктури. Середній показник щодо підготовки до опалювального періоду житлового фонду становить 90%», – повідомляють у КП «Тернопільміськтеплокомуненерго».

Нагадаємо, опалювальний сезон, зазвичай, розпочинається, коли середньодобова температура повітря упродовж трьох діб становить менше восьми градусів тепла.

Софія Романська


zz.te.ua

Банер
Loading...
Банер
Банер