images/stories/logosait.jpg

 

ДТЕК переходить на електромобілі

Авто будуть використовуватися компанією в Києві в якості міського роз'їзного транспорту

 

ДТЕК переходить на електромобілі

ДТЕК почав програму з переведення корпоративного автопарку на автомобілі з електричними двигунами. Першим етапом стало придбання п’яти електромобілів Hyundai Ioniq.

Куплені електромобілі будуть використовуватися компанією в Києві в якості міського "роз’їзного" транспорту. Після тестової експлуатації автомобілів у реальних умовах буде прийнято рішення про повний перехід на легковий електротранспорт у всіх містах ведення бізнесу ДТЕК в міру зношення машин із двигунами внутрішнього згоряння.

"За нашими розрахунками, уже сьогодні використання електромобілів стало економічно вигідним, якщо порівнювати зі "звичайними" автомобілями такого ж класу. Поки що висока вартість придбання за 5-річного циклу нівелюється низькими експлуатаційними витратами. Електромобілі мають ще одне вирішальну перевагу – відсутність вихлопних газів, що забруднюють атмосферу. Це особливо актуально в умовах перевантаженості транспортом столиці та міст-мільйонників. З погляду довгострокової перспективи не слід також забувати про те, що Україна залежна від імпорту нафтопродуктів. Тоді як попит на електроенергію може бути покритий за рахунок вітчизняних виробників", – зазначив Директор зі стратегії та розвитку бізнесу ДТЕК Олександр Селіщев.

dtek_ev_1

Основними стримуючими чинниками на цей момент залишаються невисокий запас ходу електромобілів, що ускладнює можливість їх експлуатації на міжміських маршрутах, а також слаборозвинена інфраструктура для зарядки автомобілів.

"У найближчі 3–5 років ми очікуємо, що останні критичні перешкоди буде знято, і ми зможемо почати повноцінне використання електромобілів як основного виду легкового транспорту. Зі свого боку, як найбільша енергетична компанія України, ми уважно стежимо за трендами в цьому інноваційному секторі та плануємо сприяти створенню необхідних умов для масового застосування електротранспорту на дорогах країни", – підсумував Селіщев.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер