Україна програла Хорватії і не поїде на ЧС-2018

Украина - Хорватия 0:2
Україна - Хорватія 0:2

Збірна України програла збірній Хорватії з рахунком 0:2 у відбірковому матчі до ЧС-2018.

Збірна України поступилася збірній Хорватії з рахунком 0:2 в заключному матчі відбірного етапу до чемпіонату світу 2018 року, який відбудеться в Росії.

Україна посіла третє місце в групі і втратила всі шанси вийти на чемпіонат світу.

Українцям обов'язково потрібно обігравати хорватів для продовження боротьби за вихід на ЧС-2018.

У першому таймі підопічні Андрія Шевченка діяли активніше, мали перспективні підходи до воріт. Другу половину впевнено провели хорвати. Два голи Крамаріча повністю деморалізували нашу збірну, яка навіть не створила жодного небезпечного моменту біля воріт хорватів у другому таймі.

Голи: Крамаріч, 62, 70

Україна: П’ятов - Караваєв, Ракицький, Хачеріді, Матвієнко - Степаненко, Ротань (Сидорчук, 68) - Марлос (Бесєдін, 78), Гармаш (Коваленко, 66), Коноплянка - Ярмоленко

Хорватія: Субашич - Врсалько (Піваріч, 86), Мітровіч, Ловрен, Віда - Модріч, Ракітіч, ​​Бадель, Крамаріч (Пашаліч, 88), Перішич - Манджукич (Ріг, 90)

Попередження: Степаненко, Ротань