У Тернополі провели Відкритий чемпіонат області з кікбоксингу

Впродовж минулих вихідних у Тернополі, в спорткомплексі "РИНГ", проходив Відкритий чемпіонат Тернопільської області з кікбоксингу за версією WРКA-ISKAповідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Захід організували і провели управління фізичної культури і спорту Тернопільської ОДА (Мацикур В.С.), представництво Федерації Союзу кікбоксінгу України ISKA в Тернопільській області (Колесник С.Є.) та спортивно-оздоровчий клуб "Тернопіль" ("РИНГ") (Колесник С.Є.). Змагання проводилися з метою підготовки збірної команди області до чемпіонату України серед молоді (ISKA) і Кубку України серед дорослих (WРКA), які 19-22 жовтня цього року відбудуться у Харкові.

В змаганнях взяли участь 7 команд, а саме: обласна дитячо-юнацька спортивна школа з літніх видів спорту, федерація кікбоксерів Тернопільщини, спортивний клуб "Поєдинок", спортивний клуб "Пантера", спортивний клуб "Медик", спортивний клуб "Тернопіль", спортивний клуб "Спарта" (м. Заліщики), які представляли більше 60 спортсменів.

Перше командне місце посіла команда ОДЮСШ з літніх видів спорту, завоювавши 12 золотих, 6 срібних та 7 бронзових медалей.

Друге командне місце здобула команда "Федерація кікбоксерів Тернопільщини", виборовши 10 золотих, 4 срібних медалей.

Третє командне місце посіли кікбоксери спортивного клубу "Поєдинок", здобувши 4 золотих і 2 срібних медалі.

Кікбоксери ОДЮСШ з літніх видів спорту, які посіли перші місця: Воробець Назар (вагова категорія до 25 кг, вік 7-8 років); Ірза Михайло (вагова категорія до 35 кг, вік 8 років); Сварян Артем (вагова категорія до 30 кг, вік 10 років); Заболотний Юрій (вагова категорія до 40 кг, вік 11 років); Пінькас Сергій (вагова категорія до 40 кг, вік 10 років); Чирик Євген (вагова категорія до 40 кг, вік 13 років); Макарчук Олександр (вагова категорія до 35 кг, вік 12/13 років); Воробець Роман (вагова категорія до 65 кг, вік 14 років); Козачук Володимир (вагова категорія до 70 кг, вік 15 років); Глогусь Дмитро (вагова категорія до 55 кг, вік 15 років); Радійовський Микола (вагова категорія до 65 кг, вік 18 років); Юркевич Володимир (вагова категорія до 65 кг, вік 18+ років).

Кікбоксери "Федерації кікбоксерів Тернопільщини", які посіли перші місця: Луковський Олександр (вагова категорія до 25 кг, вік 7 років); Курило Євген (вагова категорія до 40 кг, вік 10-12 років); Касіян Валентин (вагова категорія до 40 кг, вік 11-13 років); Казанков Вадим (вагова категорія до 65 кг, вік 14 років); Касіян Владислав (вагова категорія до 55 кг, вік 13-14 років); Рокоча Христина (вагова категорія до 50 кг, вік 14 років); Кархут Володимир (вагова категорія до 60 кг, вік 15-16 років); Барбашов Олександр (вагова категорія до 55 кг, вік 18 років); Худзік Василь (вагова категорія до 90 кг, вік 18+ років); Нетичук Вікторія (вагова категорія до 55 кг, вік 15 років).

Кікбоксери спортивного клубу "Поєдинок", які посіли перші місця: Ваховський Станіслав (вагова категорія до 30 кг, вік 11-11 років); Цюпенко Вадим (вагова категорія до 80 кг, вік 15-16 років); Мисак Ярослав (вагова категорія до 70 кг, вік 17 років); Горішний Дмитро (вагова категорія до 55 кг, вік 18 років).

Змагання пройшли на високому рівні. Всі призери були нагороджені грамотами та медалями, команди за призові місця нагороджено кубками. Секретар змагань - Кушнір І.Ф.