У Тернополі провели змагання з незвичного виду спорту – голболу

Відкритий чемпіонат Тернопільської області серед спортсменів-інвалідів з вадами зору відбувся з 17 до 19 листопада у спортзалі школи №8.

Голбол – це спортивна гра, в якій команда з трьох гравців повинна закинути м'яч з вбудованим дзвоником у ворота суперника. Цей вид спорту входить в програму Паралімпійських ігор. Участь в обласній першості взяли п'ять чоловічих та жіночих команд з Харкова, Чернівців, Теребовлі і Тернополя.

Чемпіоном у жіночих змаганнях стала харківська команда. Тернопільський "Інваспорт" посів друге місце, а НВК з Теребовлі – третє. Серед чоловіків першість за "Інваспортом". Гості з Чернівці посіли друге місце, а теребовлянці були третіми.

Організатори нагородили переможців та призерів Кубками і грамотами.

Тернопільську команду "Інваспорт" до змагань готували тренери Богдан Котик та Василь Горобець.

Джерело: 20 хвилин