images/stories/logosait.jpg

 

Отримали приз, що з оподаткуванням?

У Тернопільській ОДПІ нагадали, що згідно з Податковим кодексом, до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб включаються, зокрема, доходи у вигляді виграшів, призів.

Умови оподаткування виграшів та призів зазначено у п.170.6 ст.170 Кодексу. Так, податковим агентом-оператором лотереї у строки, визначені Податковим кодексом для місячного податкового періоду, до бюджету сплачується (перераховується) загальна сума податку на доходи фізосіб, нарахованого за ставкою 18%, із загальної суми виграшів (призів), виплачених за податковий (звітний) місяць гравцям у лотерею, та військового збору – 1,5 %.

Банер
Loading...
Банер