images/stories/logosait.jpg

 

Випускники тернопільських вузів поповнюють лави безробітних

robotaТенденцію до збільшення кількості безробітних фіксують на Тернопільщині упродовж останніх місяців. Це пов’язано із завершенням сезонної зайнятості, – констатують в обласному центрі праці. Серед незайнятого населення переважає молодь з вищою освітою.

Працевлаштувати дипломованого випускника університету найскладніше, – кажуть фахівці центру зайнятості. Проблема у відсутності вакансій для спеціалістів.

«Нині складно працевлаштувати педагогів. Вакансій для них небагато. Основну частину безробітних складають випускники вишів з педагогічною освітою. Також ще одне дуже важливе питання – це пошук роботи для безробітних, які попередньо займали посади у держслужбі. З працевлаштуванням робітників дещо інша ситуація склалася. У нас за них, зазвичай, бореться роботодавець. Оскільки робітники на ринку праці нині по-особливому затребувані», – каже заступник директора Тернопільського обласного Центру зайнятості Олександра Островська.

Загалом на Тернопільщині зберігається тенденція до зменшення безробітних, – констатують в обласному центрі зайнятості. Також в регіоні більшає роботодавців. У дефіциті залишаються робітничі спеціальності: будівельники, продавці, водії, монтери, кухарі, офіціанти. Відтак в області розпочали кампанію з популяризації саме таких професій. Причому зарплата у багатьох представників робітничої галузі залишається конкурентною.

Джерело: За Збручем

Банер
Loading...
Банер
Банер