Біатлон: Україна взяла срібло на етапі Кубка світу

Біатлоністи Анастасія Меркушина, Віта Семеренко, Артем Прима і Дмитро Підручний

Українські біатлоністи Анастасія Меркушина, Віта Семеренко, Артем Прима та Дмитро Підручний посіли друге місце у змішаній естафеті.

Збірна України з біатлону 10 березня завоювала срібло в змішаній естафеті на сьомому етапі Кубка світу у фінському Контіолахті, передає Інтерфакс-Україна.
Українська команда в особі Анастасії Меркушиної, Віти Семеренко, Артема Прими і Дмитра Підручного всю гонку провели в групі лідерів і лише на самому фініші поступилися італійцям, проте обійшли норвежців, які в підсумку стали третіми. Четвертими фінішували росіяни.
Зазначається, що в одиночній змішаній естафеті, яка пройшла раніше в цей же день, Ірина Варвинець і Артем Тищенко також показали хороший результат, ставши четвертими.
Отримані результати в змішаних естафетах дозволили українським чоловікам піднятися в командному заліку з 11-го місця на 8-е, а жінкам зміцнити свою третю позицію.
8. Австрія (2+6) +2:34.0
Раніше повідомлялося, що дві українські біатлоністки увійшли в топ-10 спринту на Кубку світу.