images/stories/logosait.jpg

 

Засновник “Хеліксу” ще походить у браслеті за п’ять мільйонів

Тернопільський міськрайонний суд розглянув клопотання прокуратури відносно хмельничанина Дмитра Нагути.

Дмитро Нагута, якого підозрюють у створенні фінансової піраміди, й надалі носитиме електронний браслет, повідомляє інтернет-видання Є. Відповідну ухвалу прийняв Тернопільський міськрайонний суд, який розглянув клопотання прокуратури про продовження до 14 травня строку дії покладених на підозрюваного попередніми рішеннями.

Як йдеться в ухвалі, яка оприлюднена в Єдиному реєстрі судових рішень, 5 квітня досудове розслідування кримінального провадження було відновлено у зв’язку з потребою у проведені слідчих дій та строк закінчується 14 травня. Тому до цієї дати і просили не продовжити міру запобіжного заходу щодо Нагути. Суд задовільнив це клопотання, а тому Дмитро Нагута й надалі буде на волі під заставою у 5 мільйонів гривень, може залишати Київ (він там мешкає) лише з дозволу слідчого, прокурора чи суду. А закордонний паспорт і надалі зберігатиметься в органах досудового розслідування.

Нагадаємо, за версією слідства, Дмитро Нагута разом із двома тернополянами незаконно заволоділи грошовими коштами громадян. Сума наче сягає вже понад 100 мільйонів гривень. А скарги на фінансову піраміду до правоохоронців надходять не лише від українців, а й жителів Казахстану, Туркменістану тощо.


zz.te.ua

Банер
Loading...
Банер
Банер
Банер